Poskytujeme komplexné služby v oblasti fotovoltaických systémov, od návrhu až po finálnu realizáciu. Vybrali sme pre niekoľko realizácií fotovoltaických elektrární pre Vašu inšpiráciu a motiváciu k prechodu na zelenú energiu. Fotovoltaická elektráreň ponúka možnosť získať čiastočnú alebo úplnú energickú nezávislosť pre domácnosti a firmy.
Pridajte sa k našej vízii modernej budúcnosti.
Tvoríme fotovoltickú generáciu.

Fotovoltická elektráreň - 99,22  kWp - Kočovce

Fotovoltická elektráreň - 99,22 kWp - Kočovce

Fotovoltika je budúcnosť! Podobne ako firma, ktorá uvidela veľký potenciál v znížení nákladov s pomocou obnoviteľných energií. Dnes vďaka nám využívajú svoju strechu takmer na 100%, a pokrývajú veľkú časť svojej energeticky náročnej výroby vlastnými zdrojmi. 🙏🏻 Znížte náklady na energiu a chráňte životné prostredie s našimi fotovoltickými systémami pre domácnosti a firmy.

Tvorte s nami fotovoltickú generáciu!


Fotovoltická elektráreň - 10,7 kW - Zlatná na Ostrove

Fotovoltická elektráreň - 10,7 kW - Zlatná na Ostrove

Zákazník sa rozhodol investovať do budúcnosti svojho domova. Po konzultácii s naším týmom sa rozhodol pre realizáciu fotovoltiky na strechu svojho domu. ☀️

Pridajte sa k našej fotovoltickej generácii a využívajte slnečnú energiu na plno už dnes!

Tvorte s nami fotovoltickú generáciu!

 


Fotovoltická elektráreň - 4 kW - Piešťany

Fotovoltická elektráreň - 4 kW - Piešťany

Ďalší spokojný klient sa rozhodol využiť slnečnú energiu na zníženie nákladov na elektrickú energiu a zabezpečenie nezávislosti svojej domácnosti od tradičnej siete. Vďaka tomu sa mu podarilo nielen ušetriť na účtoch za energiu, ale aj zabezpečiť stabilnejší zdroj energie pre svoju domácnosť. Náš zákaznik sa rozodol využiť dotáciu Zelená domácnostiam. Po dôkladnej konzultácii sme navrhli a zrealizovali fotovoltický systém na mieru.


Fotovoltická elektráreň - 10 kW - Borčice

Fotovoltická elektráreň - 10 kW - Borčice

Úspešná inštalácia fotovoltických panelov je za nami! 🌞💼
Je úžasné vidieť, ako naše práce prispievajú k budovaniu udržateľnejších a ekologickejších komunít. 💡🌱
Ak máte záujem o inštaláciu fotovoltických panelov pre váš domovalebo podnik, neváhajte nás kontaktovať. Naši experti s Vami skonzultujú a zhodnotia možnosti najvýhodnejšieho fotovoltického riešenia. Využite dotáciu na fotovoltiku Zelená domácnostiam a my Vám so všetkým pomôžeme. 🤝

Fotovoltická elektráreň - 6,8 kW - Marianka

Fotovoltická elektráreň - 6,8 kW - Marianka

Čoraz viac domácností sa pridáva k fotovoltickej generácii s cieľom využívať čistú a udržateľnú energiu. Táto nová vlna zodpovedného rozhodnutia prispieva k ochrane životného prostredia a snahám o zníženie emisií skleníkových plynov.🍃

 


Fotovoltická elektráreň - 33 kW - Trnava

Fotovoltická elektráreň - 33 kW - Trnava

Zelená kuriérska spoločnosť DPD

Spoločnosť DPD sa dobrovoľne zaviazala k neutralizácii ich uhlíkovej stopy.

Inštaláciou fotovoltických panelov na svojich logistických centrách nielenže zníži svoje energetické náklady, ale hlavne významne prispieva k znižovaniu emisií skleníkových plynov. Týmto krokom sa spoločnosť stavia do popredia v oblasti environmentálnej zodpovednosti a posúva kuriérsky sektor smerom k udržateľnosti.


Fotovoltická elektráreň - 40 kW - Trenčín

Fotovoltická elektráreň - 40 kW - Trenčín

Môže byť autoservis poháňaný slnkom? Môže.

Ak aj Váš podnik hľadá spôsoby, ako zlepšiť svoju udržateľnosť, efektívnosť a posilniť si pozíciu na trhu, sme tu. 💡

 


Fotovoltická elektráreň - 9,84 kWp - Siladice

Fotovoltická elektráreň - 9,84 kWp - Siladice

Zelená budúcnosť na dosah ruky! Rozbehnite svoju cestu k energetickým úsporám a ekologickej budúcnosti s našimi fotovoltickými riešeniami.

Pridajte sa k našej fotovoltickej komunite!

Ďalej