Vytvorte si vlastný návrh fotovoltického zariadenia v našom novom konfigurátori

Zaujímate sa o to, koľko elektriny môžete získať inštaláciou fotovoltaických panelov na streche Vašej domácnosti? Vytvorte si návrh priamo pre Vašu domácnosť, pozrite si umiestnenie panelov a nakonfigurujte si vlastné fotovoltické zariadenie. Uvidíte, koľko spotreby môžete fotovoltikou pokryť, a možno budete prekvapení, koľko elektriny pomocou fotovoltiky získate. 

Výsledkom Vášho návrhu je aj orientačná cena fotovoltiky, výška možnej dotácie, návratnosť i výkon fotovoltickej elektrárne behom roka v jednotlivých mesiacoch. 

Urobte prvý krok k nižším účtom za elektrinu a energetickej sebestačnosti. 

Nikdy to nebolo jednoduchšie!  

Ak si nie ste istý, ktoré zariadenie je pre Vás a čo ním pre svoju domácnosť chcete dosiahnúť, skontaktujte sa s nami. Sme tu pre Vás.  

Ak máte záujem o úplnú cenovú ponuku, s naším detailným a vizuálnym náčrtom fotovoltiky na Vašej streche, vo formulári nám nechajte svoje kontakté údaje a o všetko sa postaráme. 

S projektovaním a realizáciou fotovoltických elektrární máme dlhoročné skúsenosti.   

Svojim klientom poskytujeme komplexné riešenie, od konzultácií a špecifikácii jeho reálnych potrieb, návrh a celkovú realizáciu diela, ako aj následnú správu i servis. Zastrešujeme aj oblasť získania štátnych dotácií pre domácnosti i firmy 

Pridajte sa k našej vízii modernej budúcnosti.

Tvoríme fotovoltickú generáciu.

Žiadna položka