Vytvorili sme cenový koncept pre naše fotovoltické zariadenia na kľúč pre rodinné domčeky, ktoré však nie sú konečné. Poradíme Vám s výberom a navrhneme riešenie na mieru s presnou cenovou ponukou podľa Vašich bližších špecifických vlastností i energetických potrieb.

Voľba fotovoltických panelov od spoločnosti Qcells je inovatívnejšia, po získaní cerfikátu o najkomplexnejšom programe kvality vo fotovoltickom odvetví. A je to vôbec, najväčší európsky a energetický líder! Ak si vyberiete fotovoltické zariadenie s meničom napätia od značky Huawei, siahate po najmodernejšej technológii s nadštandardnými funkciami. 

Fotovoltické zostavy vieme pripraviť aj s meničom napätia od spoločnosti GoodWe pre tých, ktorí preferujú správny pomer kvality s cenou. Výborne komunikujú s batériovým úložiskom od spoločnosti Pylontechktoré sa vyznačujú svojou flexibilitou rozšíriteľnosti

Služby, ktoré ku každému fotovoltickému zariadeniu získate navyše sú: 

  • monitoring fotovoltického zariadenia,
  • analýza výroby meniča napätia,
  • kontrola montážnej konštrukcie,
  • zvýhodnený servis a vizuálna údržba fotovoltického zariadenia.

Všetky fotovoltické systémy vieme zrealizovať kompletne v čiernej farbe. 

V ponuke vieme použiť i fotovoltický panel Qcells Q.PEAK DUO M-G11S 405 W - full black.  

Hybridné fotovoltické zariadenie vie fungovať i bez batériového úložiska. Avšak, ak potrebujete, aby Vaša domácnosť fungovala počas výpadku siete alebo cez noc, voľba systému s batériovým úložiskom je správna investícia ako sa decentralizovať od spoločnej siete.

Ak si nie ste istý, ktoré zariadenie je pre Vás a čo ním pre svoju domácnosť chcete dosiahnúť, skontaktujte sa s nami. Sme tu pre Vás.