Solarvision ako popredný dodávateľ fotovoltaiky do firmy

Komplexné fotovoltaické riešenie

Ponúkame komplexné riešenie fotovoltiky pre firmy, ktoré zahŕňa štúdie realizovateľnosti, projekčnú dokumentáciu, inžiniering a realizáciu fotovoltaiky, vrátane záručného a pozáručného servisu. Pomáhame firmám dosiahnuť energetické úspory a čiastočnú energetickú sebestačnosť.

Okrem realizácie fotovoltiky na kľúč zahrňuje naše široké portfólio služieb aj možnosť vypracovať pre klienta projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie, inžiniering alebo konzultáciu o využití PPA (Power Purchase Agreement) na odkup elektrickej energie z fotovoltaiky. Tiež máme partnerov v oblasti ESG a OKTE

Legislatíva nám nerobí problém 

Pohybujeme sa vo svete predpisov, regulácií, povolení a platných noriem. Máme dobré vzťahy s inštitúciami v oblasti fotovoltických systémov. Získame pre Vás všetky potrebné povolenia. Máme odborníkov na každom stupni riešenia projektu. 

Fotovoltaika s najväčšou odbornosťou

Využívame vlastné interné technické smernice, overené postupy a procesy, ktorými sa riadia naši skúsení projektoví manažéri a projektanti. Sme spoľahlivými partnermi pre fotovoltické projekty.

Vypracovávame štúdie a analýzy fotovoltaiky pre rôzne druhy firemných objektov a areálov. Špecializujeme sa na fotovoltické riešenia pre firmy, obce, mestá a tiež pre rodinné domy. 

Neoddeliteľnou súčasťou dodávky FVE pre firmy je projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, realizačná projektová dokumentácia, prevádzková dokumentácia a tiež dokumentácia skutočného prevedenia. Dokumentáciu vypracovávame vrátane pridružených profesií.

Bezpečnosť a odbornosť 

Najvyššiu úroveň požiarnej bezpečnosti považujeme za samozrejmosť. Pri inštalácii panelov využívame certifikovanú montážnu konštrukciu, ktorá odoláva silnému vetru a ďalším vplyvom.

Rýchla návratnosť investície

Fotovoltaika predstavuje pre Vašu firmu okamžitú úsporu na elektrine, energetickú nezávislosť a následne aj zisk. V dnešnej dobe, keď cena elektriny neustále kolíše, je návratnosť investície do fotovoltaického systému v rozmedzí od 7 do 12 rokov. A to aj bez využitia dotácií!

Kvalitné fotovoltaické komponenty 

Pre plynulý priebeh výstavby fotovoltaickej elektrárne pre firmy, využívame naše skvelé vzťahy s našimi dodávateľmi -  renomovaní a stabilní výrobcovia s overenou bankovateľnosťou a tak príslušné dodávky materiálu dokážeme zabezpečiť v rekordom čase.

Záruka na výkon fotovoltaických panelov až 30 rokov. Inštalujeme len moduly Tier 1 od najväčších výrobcov, meniče napätia Sungrow a Huawei. Nadštandardnú záruku poskytujeme aj na batérie. 

Monitoring zariadenia 

Náš solárny systém vyžaduje minimálnu údržbu, nebude Vás oberať o čas. Samozrejmosťou je aj mobilná aplikácia pre iOS a Android s možnosťou monitorovania až na úroveň jednotlivého panela.

Kontaktujte nás

Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky a pomôžeme Vám s fotovoltickými projektmi. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme. (Kliknite TU pre formulár)